Чому ми обираємо Карпати?

Академия копирайтинга "Золотое Перо", заказ услуг:
Тел.: +9 723 374 18 10     Тел.: +38096 472 16 03
E-mail: info@zolotoe-pero.com

Чому ми вважаємо Карпатський край привабливим та вигідним  регіоном для будівництва і облаштування нерухомості?  Карпати  через декілька років перетворяться на справжню українську туристичну Мекку. І на це є підстави.

Природні ресурси:

Закарпаття визнали найбільш перспективною рекреаційною зоною Європи. Особливості клімату та ресурси надають можливість відпочивати на Закарпатті протягом цілого року. Більше 50% території  — це ліси, гірські хребти, полонини і безліч унікальних заповідників. Будівництво у Карпатах будь-якого об’єкту, направленого на обслуговування туристичних центрів  — є вигідним капіталовкладенням.

Інфраструктура:

У Карпатах добре розвинута інфраструктура шосейних доріг та залізничних колій. Транспортний коридор «Тріест-Любляна-Будапешт-Чоп» насичений готелями, кемпінгами, магазинами. І тому можливість придбати нерухомість у Карпатах саме в цій зоні  вважається найбільш вдалою. Окрім того вздовж транспортного коридору розташована більшість санаторіїв, пансіонатів, баз відпочинку та мінеральних джерел.  Сувенірний бізнес у Карпатах теж актуальний – у регіоні живе і розвивається гончарне мистецтво, вишивка, різьба по дереву, плетіння килимів, ковдр тощо.

Екологія:

Клімат Закарпаття помірно континентальний, м’який. На кліматичні процеси мають прямий вплив Карпатські гори. Завдяки цьому фактору відпочинок у Карпатах, як правило, обирають з метою оздоровлення. Клімат найкраще підходить для лікування легеневих та дихальних хвороб. Відносно мала кількість промислових підприємств та переважна більшість хвойних лісів є показником чистоти навколишнього середовища цієї зони. Якість та природні властивості мінеральних вод доповнюють картину екологічної безпеки Закарпаття.

Туризм:
Асортимент туристичних послуг Карпат та Закарпаття є вражаючим оскільки він різноплановий і багатонаправлений  — лише курорти Закарпатті мають такий великий перелік послуг.

•    Гірськолижний туризм (Буковель, Яремча, ;
•    Зелений туризм;
•    Лікувально-оздоровчий туризм (санаторій «Моршин», «Гірська Тиса», «Свалява та інші);
•    SPA-туризм (соляні печери, термальні джерела);
•    Заповідний туризм (заповідні зони державного значення «Карпатський біосферний заповідник», «Синевір» та інші;
•    Пригодницький туризм (квест у підніжжя гір, рицарські турніри, перепливання гірських річок і т.д.).
Повноцінний відпочинок у Карпатах можна урізноманітнити  на свій смак неквапливими прогулянками на конях, дегустацією кращих сортів закарпатських вин, оглядом історичних замків чи то ж бо відвідавши полонину та скуштувавши  справжньої гуцульської бринзи.
Ексклюзивна нерухомість у Карпатах від компанії «Ecodim» слугуватиме для Вас власним затишним курортом. Якщо ж Ви бажаєте мати привабливий туристичний об’єкт – компанія «Ecodim» створить найсучаснішу та найнадійнішу будівлю з дотриманням усіх вимог якісного будівництва у Карпатах.