Земля у Карпатах

Академия копирайтинга "Золотое Перо", заказ услуг:
Тел.: +9 723 374 18 10     Тел.: +38096 472 16 03
E-mail: info@zolotoe-pero.com

Земля у Карпатах – є вигідним капіталовкладенням з різних причин. Карпатські гори  та Закарпаття  — самобутній культурний так економічний регіон. Відпочинок в Карпатах можна здійснювати цілий рік. Чисте гірське повітря, неповторний місцевий колорит,унікальний м’який клімат та безмежна кількість гірнолижних курортів, баз відпочинку, маршрутів «зеленого» туризму представляють Карпати найпривабливішим місцем для заснування власного туристичного бізнесу.

Щороку регіон отримує інвестиції для розвитку інфраструктури, будівництва та сервісу. І тому земля у Карпатах щороку дорожчає та стає привабливим об’єктом для будівництва власного будинку, туристичної бази, санаторію, готелю чи кав’ярні. Активи вкладені у будівництво в Карпатах повернуться  вже через кілька років, оскільки  літній та зимовий відпочинок в Карпатах обирають тисячі туристів не лише з України, але й Європи, Росії, Білорусії.

Земля в Карпатах переважно містить на своїй території гірські хребти, у Закарпатті протікає близько 150 річок, зареєстровано 417 об’єктів заповідного фонду, з них – 9 природних пам’яток національного значення.  За будь-якого сезону на відпочинок у Карпатах з’їжджаються з різних регіонів з метою пройти курс оздоровлення на мінеральних водах Закарпаття, яких нараховується близько 680 джерел.

Купівля власної землі у Карпатах - перший крок до здійснення мрії про прекрасний котедж для відпочинку з родиною та друзями. Завдяки компанії «Ecodim» Ви зможете, витративши мінімум часу та зусиль, придбати власну земельну ділянку або вже готовий будинок різної квадратури та планування. Якщо ви плануєте відкрити базу відпочинку чи готель -  є можливість перепроектувати готовий об’єкт чи то збудувати  «під ключ».
Земля у Карпатах — це нові можливості покращити якість життя і придбати цінну спадщину для майбутніх нащадків. Край середньовічної архітектури, чистої екології та багатої природи чекає на Вас вже сьогодні.